אודות הספרייה

Electrical engineering
x

אודות הספרייה

הספרייה להנדסת החשמל ממוקמת בבניין בלה מאייר בקומה 3. החלל מתפרש על 2 קומות של 1,000 מ”ר. הקומה העליונה מוקדשת בין היתר למדפי ספרים, ל – 102 עמדות לימוד עצמי, לאזור מחשבים ציבוריים ולפינת מנוחה. הקומה התחתונה מיועדת ללמידה בקבוצות עם קיבולת של עד 96 סטודנטים.

אוספי הספרייה ושירותים מרכזיים

אוספי הספרייה כוללים בין היתר ספרי מחקר, ספרי לימוד, מילונים, כתבי עת, כנסים, סדרות, תזות והרצאות על תקליטורי DVD (בסה”כ 40,000 כרכים לערך). אוסף מדע פופולארי ואוסף ספרות יפה בעברית ובאנגלית מתפתחים בהדרגה והספרייה תשמח לקבל תרומות נוספות.

שעות פתיחה

הספרייה פתוחה בימים ראשו​ן עד רביעי בין השעות 08:00-21:45 ובימי חמישי בין השעות 08:00-19:45. החל בשעה 15:30 הספרייה פתוחה לסגל ולסטודנטים של הפקולטה לחשמל בלבד באמצעות כרטיס מגנטי.

השאלה

19,500 ספרים ו -1,200 הרצאות על תקליטורי DVD ניתנים להשאלה עם הארכה אוטומטית. בנוסף, עזרים שונים ניתנים להשאלה יומית: מפתחות לחדרי לימוד, מטענים לטלפונים ניידים, אוזניות, מחשבונים ועוד.

יעץ והדרכה

צוות הספרייה מבצע חיפושים ביבליוגרפים על פי דרישה ומספק תמיכה מקוונת באמצעות דואר אלקטרוני. הדרכות אישיות מתקיימות בספרייה על בסיס יומי (עדיף בתיאום מראש).

השאלה בין-ספרייתית

חברי סגל, סטודנטים לתארים גבוהים ועובדים זכאים להזמין מאמרים ולשאול ספרים מספריות אחרות בארץ או בחו”ל. לפרטים יש לשלוח דואר אלקטרוני לגלית: galit@ef.technion.ac.il​