ארכיון תערוכות מתחלפות – במה לאומנים

book background
x

ארכיון תערוכות מתחלפות – במה לאומנים

תערוכות שהוצגו בגלריית הספרייה

תערוכת צילומי דיוקנאות “אשת חיל” מביאה את סיפורן המרגש של נשים, שהצליחו לצאת מאזורי הקרבות באוקראינה. הנשים המצולמות מייצגות עוד אלפים כמוהן המתגוררות כיום בארץ וברחבי אירופה, שרק משוועות לחזור לחייהן הרגילים.

אינה חזנוב, בעלת תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול מהטכניון, ובוגרת המסלול המקצועי לצילום מסחרי בבית הספר ללימודי המשך בטכניון. אינה היא צלמת מסחרית המתמחה בצילום דיוקן ותדמית.

קובי גופר, מקים ומנהל המרכז לצילום טכניון בבית הספר ללימודי המשך, בעל תואר שני בהתמחות בצילום ובמדיה חדשה (a.f.m) .קובי הוא מרצה מצטיין בטכניון, ואף זכה מספר פעמים בהצטיינות יתרה בהוראה מנשיא הטכניון. קובי מתמקד בעיקר בצילום מבויים, צילום תדמית ועריכה דיגיטלית.

פרויקט זה יצא לאור תודות למאמץ משותף של המרכז לצילום טכניון בבית הספר ללימודי המשך של הטכניון
ע”ש עזריאלי, והספרייה המרכזית בטכניון ע”ש אלישר

מעבר לתערוכה

תערוכה "יצירתי ולא במקרה"

אנחנו חיים בתקופה שבה קצב השינויים הולך וגובר, בעידן של שיבושים טכנולוגיים מרחיקי לכת. יצירתיות היא תכונה הכרחית לכל מי שמעוניין להצליח במאה ה 21.

מה זה אומר להיות פחות יצירתי ואיפה זה פוגע בנו? זה מתבטא בקושי בלימודים, בקושי להתרכז, קושי בפתרון בעיות, שינה לא מספיק טובה, לחץ מתמשך, עייפות.

כמו שג’ורג’ ברנרד שו כתב: “דמיון הוא תחילת היצירה, אתה מדמיין את מה שאתה רוצה. אתה רוצה את מה שאתה מדמיין ולבסוף, אתה יוצר את מה שאתה רוצה”

אז בואו ונהפוך (קצת) את העולם ליצירתי יותר.

הפקה, צילום סטילס, יצירתיות ועיצוב: יפית בשבקין, מתמחה ביצירת תוכן ויזואלי וסטוריטלינג, מפתחת ומנחה סדנאות בחשיבה יצירתית.

תערוכה זו הוצגה בשנת 2022.

תערוכה " יוצרים את התמונה האופטימית לשנת 2021"

יוצרים את התמונה האופטימית לשנת 2021

תערוכה זו ” יוצרים את התמונה האופטימית לשנת 2021″

מורכבת מצילומים מקוריים של עובדי הטכניון.

העובדים שלחו תמונות בהן מוצגת אופטימיות דרך עדשת המצלמה.

בזכות התמונות שנשלחו נוצרה תערוכה המציגה אופטמיות .

התערוכה מוצגת בקומת הקרקע של בניין מל”ת

תערוכה זו הוצגה בשנת 2021-2022 במרכז המידע והלמידה החדש בספרייה המרכזית ע”ש אלישר.   

בשנת 2016 נפתחה בגלריית הספרייה המרכזית תערוכת: הטכניון אז ועכשיו – תערוכת צילומים מהווי החיים בקמפוס.
בתערוכה, שאותה אצרה ענת הר-גיל, מוצגים צילומים המתארים את הווי החיים בטכניון בעבר ולידם, צילומים המתארים את הווי החיים העכשווי בקמפוס. הצילומים ההיסטוריים, המודפסים בשחור-לבן על נייר, נבחרו מתוך הארכיון ההיסטורי של הטכניון והצילומים העכשוויים לוקטו מתוך אוספי צילומים דיגיטליים.